Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2021 by GPIUTMD

Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w dniach od 9 do 24 października 2021 r. wzięli udział w międzynarodowej akcji ph. „CODE WEEK”.

Wszyscy, począwszy od najmłodszych przedszkolaków do ósmoklasistów, zgłębiali tajniki kodowania, szyfrowania i programowania. Z komputerem, bez komputera, na macie do kodowania czy zwykłej kartce papieru.

Na wielu zajęciach w przedszkolu, także w „Akademii Przedszkolaka” oraz na lekcjach, m.in. matematyki, informatyki, przyrody, języka polskiego, w edukacji wczesnoszkolnej, zajęciach robotyki, uczniowie rozwiązywali zadania, odgadywali zagadki, odkrywali ukryte odpowiedzi wykorzystując techniki kodowania i programowania. Wszystkie aktywności zostały zarejestrowane i nagrodzone certyfikatami.

 

Baner projektu code week