Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2021 by GPIUTMD

W tym roku szkolnym grupa sześciu uczniów z klasy VIII Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie zakwalifikowała się do etapu powiatowego konkursu „zDolny Ślązak” organizowanego przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty.

Ósmoklasiści - Kacper Młynarski i Alan Korzystka napisali 22 stycznia br. testy z matematyki. Dzień później – Kornelia Łabędzka, Julia Drohomirecka i Weronika Świrska zmierzyły się z testem z biologii. Natomiast Maciej Kawiak z tej samej klasy ósmej – 22 stycznia br. – pisał test z geografii.

Etap powiatowy „zDolnego Ślązaka” bez wątpienia jest dużym wyróżnieniem i wyzwaniem dla tych uczniów.

Czekając na wyniki trzymamy kciuki za naszą zdolną Szóstkę!