Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jaroszowie

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18

Licznik odwiedzin

© 2009-2021 by GPIUTMD

W piątek - 29 stycznia 2021 r. - nadeszła chwila długo oczekiwana przez pierwszoklasistów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Bohaterowie dnia, rozpoczęli uroczystość dostojnie tańcząc poloneza. Następnie dyrektor szkoły – p. Beata Jankiewicz powitała najmłodszych uczniów i skierowała do nich kilka ciepłych słów. W części artystycznej, pierwszoklasiści zaprezentowali program, na który wypełniły piosenki, wiersze i tańce o szkole, poznawaniu świata, bezpieczeństwie, kulturze oraz o Polsce.

Po zaprezentowaniu umiejętności zdobytych w pierwszych miesiącach nauki, w  podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, pierwszoklasiści w pięknych biretach, ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami. Ślubowali także godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Ważnym punktem tej uroczystości był akt pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Jaroszowie, którego dokonała p. dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów.

Na zakończenie uroczystości, wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

Pierwszoklasistom życzymy, aby z radością chodzili do szkoły.
Aby rozwijali swoje talenty oraz każdego dnia szukali prawdy i piękna.
Wielu sukcesów!