W dniu 19.06.2018 r. uczniowie z klasy III b wraz z wychowawczynią Elżbietą Szczepanik, korzystając z zaproszenia rodziców i dziadków Gabrysia Nowaka - ucznia tej klasy, wybrali się z wizytą do ich gospodarstwa, położonego niedaleko szkoły w Jaroszowie.

Więcej…

 

Uczniowie z klasy I i II z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczyniami i rodzicami - dnia 18 czerwca 2018 r. - odwiedzili Młyn w Siedlimowicach, który jest własnością Państwa Witolda i Iwony Markiewiczów.

Więcej…

 

Bardzo wyczekiwaną przez najmłodszych czytelników i aktyw biblioteczny działający w bibliotece szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie jest „Noc Bibliotek” – nocna impreza, która w tym roku została zorganizowana 16 – 17 czerwca.

Więcej…

 

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, w dniach 13 – 15 czerwca 2018 r. starsi uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Krakowa, Zakopanego i parku Energylandia w Zatorze.

Więcej…

 

W piątek - 15 czerwca 2018 r. - w ramach spotkania integracyjnego uczniowie klasy III b wraz z rodzicami oraz wychowawczynią - Elżbietą Szczepanik uczestniczyli w klasowym grillu u państwa Skierów w Bartoszówku.

Więcej…

 

Dnia 15 czerwca 2018 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie został przeprowadzony Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III. Celem konkursu było wyłonienie ucznia, który otrzyma tytuł „Mistrza Przyrody”.

Więcej…

 

W piątek - 15 czerwca 2018 r. -  przedszkolaki z grupy  „Biedronek”  wybrały się na wycieczkę do sali zabaw ,,Leśna Kraina” w Strzegomiu.

Więcej…

 

Dnia 14.06.2018 r. przedszkolaki z grupy ,,Biedronek’’ wybrały się na wycieczkę do miejscowego sklepu ,,U Matiego’’ w Jaroszowie.

Więcej…

 

Tydzień przed zakończeniem roku szkolnego - 12-13 czerwca 2018 r. – uczniowie z klasy 4b z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Joanną Pietras wybrali się na wycieczkę do sąsiedniej gminy.

Więcej…

 

Dnia 12 czerwca 2018 r. odbyła się prezentacja projektów edukacyjnych realizowanych przez uczniów z II klasy gimnazjum. Prezentowały się cztery zespoły uczniowskie w następującej kolejności:

Więcej…

 

Dnia 11 czerwca 2018 r. – jedenaścioro uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, nagrodzonych w konkursie „Jestem Polakiem, jestem Europejczykiem” wyjechało na wycieczkę do Warszawy.

Więcej…

 

W upalne niedzielne popołudnie – 10.06.2018 r. - rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Jaroszów i Rusko, Radą Sołecką wsi Jaroszów, Ekologicznym Centrum Utylizacji „ENERIS” i Strzegomskim Centrum Kultury, zorganizowali XI FESTYN RODZINNY „Mama, Tata i Ja”.

Więcej…

 

W sobotę - 09.06.2018 r. - zorganizowany został przez klub Unia Jaroszów XI Turniej Piłki Nożnej im. Czesława Żydka w Jaroszowie.

Więcej…

 

W piątek - 8 czerwca 2018 r. – odbył się Szkolny Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów z klas I – III SP Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W upalne przedpołudnie - 6 czerwca 2018 r. - na stadionie lekkoatletycznym strzegomskiego OSiR reprezentacja 31 uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięła udział w organizowanym już po raz 15 mitingu lekkoatletycznym.

Więcej…

 

Dzień Dziecka w jaroszowskiej szkole najczęściej odbywa się w aktywnej formie. Nie inaczej było w tym roku. Mimo upalnej pogody, uczniowie wznieśli się na wyżyny swoich sportowych umiejętności.

Więcej…