Dnia 7 listopada 2018 r. uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie oraz uczniowie ze szkół średnich ze Strzegomia i Jawora uczestniczyli w sesji edukacyjnej dla młodzieży w 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę ph.: „W obronie Niepodległej” zorganizowanej na terenie Muzeum
Gross-Rosen.

Więcej…

 

Kontynuując współpracę ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdnicy, 6 listopada 2018 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie gościliśmy panią Adriannę Michałowska na prelekcjach dla uczniów nt. szkodliwości dopalaczy.

Więcej…

 

Uczniowie z klas I-III Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wzięli udział w Konkursie Ekologicznym w ramach, którego wykonali „ekostworki”.

Więcej…

 

W środę - 31 października 2018 r. - w jaroszowskim przedszkolu królował kolor żółty.

Więcej…

 

W środę - 31 października -  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie, z inicjatywy nauczycielki języka angielskiego - Edyty Pasternak, zorganizowany został konkurs na „Najciekawszy strój halloweenowy”.

Więcej…

 

W dniu 30.10.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jaroszowie,  odbyło się uroczyste Ślubowanie i Pasowanie na ucznia, których celem było włączenie pierwszoklasistów rozpoczynających naukę do grona społeczności uczniowskiej.

Więcej…

 

W ramach „Dnia Krajobrazu” obchodzonego 20 października,  uczniowie z kl. 7 z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, pod opieką nauczycielki biologii - Doroty Mielcarek, udali się na wędrówkę szlakiem przydrożnych kapliczek i pięknych pałaców.

Więcej…

 

W piątek 19 października 2018 r. na obiektach OSiR Strzegom odbył się Turniej Piłki Nożnej klas VII, VIII i III gimnazjum.

Więcej…

 

W dniu 19 października 2018 r. gimnazjaliści z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie - Emilia Henike i Mateusz Brokos - uczestniczyli w XI Edycji Powiatowego Konkursu Turystycznego „Polskie Góry Dziedzictwem  Kulturowym”.

Więcej…

 

Uczniowie z klas I, II, III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Jaroszowa  przystąpili do programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować", który prowadzony jest przez Fundację WOŚP od 6 lat.

Więcej…

 

„Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych”(Konfuncjusz)

W piątek – 12 października 2018 r. – w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie już od rana panowała wyjątkowa atmosfera. Odświętnie ubrani uczniowie, eleganccy nauczyciele, kwiaty, życzenia i program artystyczny przygotowany przez uczniów, specjalnie dla nauczycieli z okazji ich święta.

Więcej…

 

Dnia 11 października 2018 r. uczniowie z klas I – III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie uczestniczyli w wycieczce - spacerze kraobrazowym do Morawy w związku z obchodami Dnia  Krajobrazu.

Więcej…

 

Korzystając z pięknej jesiennej aury uczniowie klas czwartych i piątych ZSP w Jaroszowie już trzykrotnie spotkali się, aby rywalizować w grach i zabawach sportowych, gdzie stawką jest puchar Dyrektor Szkoły – Beaty Jankiewicz wręczany w czerwcu.

Więcej…

 

O tym, jak ważne dla zdrowia jest spożywanie owoców i warzyw, wiedzą dzieci z przedszkolnej grupy „Sówek” z Jaroszowa, które przez drugi tydzień października zdobywały wiedzę na temat ich prozdrowotnych właściwości.

Więcej…

 

Nowa pomoc dydaktyczna w naszej szkole – zestaw puzzli do Ozobotów. W związku z tym postanowiliśmy na zajęciach Akademii Przedszkolaka  programować Ozoboty z puzzlami.

Więcej…

 

 

Uczennice III klasy gimnazjum 1Z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Jaroszowie 10 października 2018 r. zostały laureatkami Gminnego Konkursu Fotograficznego „Moja mała ojczyzna w obiektywie aparatu”.

Więcej…