baner8.jpg

Dziewięcioro uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie w dniach 10-14 grudnia 2019 r. po raz pierwszy uczestniczyło w zajęciach w ramach programu „Euroweek” w Lądku Zdrój.

Więcej…

 

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie „WIOSNA”, w którym również w tym roku uczestniczyła społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

W piątek – 6 grudnia – Mikołajkowy Orszak dotarł także do grzecznych dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie.

Więcej…

 

Dnia 6 grudnia 2019 r. – uczniowie z klas I – III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawcami pojechali do kina w Strzegomiu na film  pt. „Kraina Lodu II”.

Więcej…

 

Dzieci z jaroszowskiego przedszkola w tym roku obchodziły Mikołajki przez dwa dni, ponieważ 5 grudnia br. spędziły miłe przedpołudnie w „Klubie Seniora”.

Więcej…

 

W środę - 4 grudnia 2019 r. - przedszkolaki z grupy „Sówek” piekły pierniczki.

Więcej…

 

W środę – 4 grudnia 2019 r. – w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie obchodzony był Dzień Górnika.

Więcej…

 

Przygotowania do trzeciego Erasmusowego wyjazdu uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie trwały od kilku miesięcy. Od 24 listopada do 1 grudnia 2019 r. grupa przebywała na spotkaniu integracyjnym w nadmorskim mieście Alba Adriatica we Włoszech - w prowincji Teramo.

Więcej…

 

Pod takim hasłem w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie, pedagog szkolny – Sylwia Chrut-Rudnicka - prowadzi zajęcia z dziećmi w świetlicy szkolnej.

Więcej…

 

W dniu 28 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Jaroszowie odbył się Festiwal Piosenki Korczakowskiej ph. „Mam prawo talent swój innym dać”.

Więcej…

 

Dnia 25 listopada 2019 r. w Strzegomiu odbyły się Powiatowe Finały Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w Szachach oraz Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach.

Więcej…

 

Już od czerwca 2019 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie trwały przygotowania do trzeciego już wyjazdu studyjnego, tym razem do szkoły w Alba Adriatica we Włoszech.

Więcej…

 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaroszowie wśród uczniów z klas 4 – 8 zostały przeprowadzone wybory na radnych do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Strzegomiu.

Więcej…

 

Dzień 20 listopada 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie był „Dniem Dyni”.

Więcej…

 

Podobnie jak w roku ubiegłym, uczniowie z klas I-III z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, 13.11.2019 r. włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc” organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

Więcej…

 

 

Wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych to jeden z celów wychowania przedszkolnego. Każdy przedszkolak musi wiedzieć jak zachować się w sytuacjach zagrożenia.

Więcej…