baner5.jpg
Błąd
  • JFolder::files: Ścieżka nie prowadzi do katalogu:
Uwaga
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/stories/Podsumowanie projektu edukacyjnego „Read On”

Cały rok szkolny uczniowie z klas 4-8 i 3 gimnazjum z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie, co miesiąc opowiadali, robili zadania lub tworzyli ilustracje do książek anglojęzycznych, które czytali w ramach projektu „Read On”.

W tym roku siódmoklasiści byli pomysłodawcami podsumowania całorocznej pracy. Uczniowie chcieli podzielić się z młodszymi kolegami i koleżankami tym, co robią w projekcie. Wiedzieli, że uczniowie z klas I-III nie poradzą sobie sami z czytaniem i rozumieniem książek po angielsku, dlatego to oni, przyszli do klas i prezentowali książki dzieciom.

Uczniowie podzieli się na grupy i przychodzili na lekcje z książką z serii „Read On”. Starsi uczniowie czytali książkę, tłumaczyli, przygotowali fiszki ze słownictwem lub quiz interaktywny.

Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego planowany jest zakup większej ilości książek na następny rok szkolny.

 

OTO HARMONOGRAM ZREALIZOWANYCH LEKCJI:

Klasę I odwiedzili uczniowie  z klas V b i VII a.

Klasę II odwiedzili uczniowie z klas VI a i IV b.

Klasę III odwiedzili uczniowie z klas V a i IV a.

{gallery}Podsumowanie projektu edukacyjnego „Read On”{/gallery}