baner7.jpg

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są Bale Karnawałowe. Właśnie taki bal został zorganizowany 29 stycznia 2016 r. dla przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie.

 

To dzień niezwykły i bardzo wyczekiwany przez wiele tygodni, bo dostarcza dzieciom wielu przeżyć i radości. Już od rana, w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów ze znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana,  ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Wystrój sali  gimnastycznej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wszyscy bawili się i uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia.Po kilku chwilach wypoczynku, muzyka znowu porywała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, „kaczuch” i „makareny”.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie pięknych bajkowych strojów.

Kolejny Bal Karnawałowy już za rok.